O NAS

Firma Elefan oferuje wsparcie we wszystkich sprawach dotyczących instalacji elektrycznej.
Nasi specjaliści zajmują się zarówno fachowym doradztwem, jak i profesjonalną realizacją każdego zlecenia. Wiedza z dziedziny energetyki, elektroniki i mechaniki zdobyta na przełomie lat przekłada się na jakość prac prowadzonych przez naszą firmę. Łączymy precyzję rzemiosła z najnowszymi technologiami i najwyższymi standardami wymagań jakościowych. W nowocześnie wyposażonym warsztacie nasz elektryk oferuje szereg usług dla klientów komercyjnych i indywidualnych.
Elefan to profesjonalne i elastyczne podejście do oczekiwań klientów, a świadczone dla Państwa usługi są atrakcyjne pod względem praktycznym i ekonomicznym.

elektryk warszawa

elektryk warszawa

elektryk legionowo

elektryk legionowo

Zajmujemy się:
– montażem nowych instalacji elektrycznych,
– modernizowaniem już istniejących,
– wymianą przestarzałych.
– naprawą instalacji
– konserwacją
– inne

Budujesz dom? Twoje mieszkanie ma ponad 15 lat? Planujesz remont lub zmianę aranżacji wnętrza?
Warto pomyśleć również nad wymianą instalacji elektrycznej, zmianą zabezpieczeń oraz zastąpieniu osprzętu na spełniający obecne normy i standardy.
Charakterystyczne dla przestarzałych instalacji mogą być:
– brak napięcia w gniazdku,
– często przepalające się żarówki,
– wyskakujące bezpieczniki.
Chcielibyśmy państwa uczulić, że tego typu awarie są najmniej niebezpieczna sytuacja jaka może się zdarzyć.

Elefan specjalizuje się również w innego typu usługach:
– podłączenia domofonu,
– wideofonu,
– sieci komputerowej,
– montażu i podłączenia telewizji satelitarnej lub naziemnej.

Gwarantujemy, że usługi oferowane przez firmę Elefan, spełnią Państwa oczekiwania. Staramy się sprostać wszystkim, nawet najbardziej oryginalnym pomysłom naszych klientów.
Ze względu na różnorodność naszych usług jak i bardzo indywidualne podejście do każdego klienta, ceny zawarte na naszej stronie w większości przypadków podlegają negocjacji. Nasz specjalista chętnie spotka się z Państwem i na życzenie klienta wykona wycenę usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy, Elefan

Tagi: elektryk, elektryk legionowo, elektryk warszawa, usługi elektryczne, usługi elektryczne legionowo, usługi elektryczne warszawa, pomiary, domofony, automatyka, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie ogrodowe, naprawa instalacji elektrycznej,

Comments are closed